Indeling lessen zomer 2018

Trainingsindeling zomer 2018

de trainingen starten maandag 16 april

 

Maandag 15.00-16.00

Silvano Tuinman

Eryk

Devon

 

Maandag 16.00-17.00

Berjan Noorman

Mure Kromjongh

Julian Woldhuis

Lotte de Vries

Anne de Vries

Abel Aerts

Tobias Lijster

Tijn Hemmes

Cherien Noordhuis

 

Maandag 17.00-18.00

Gijs Molijn

Dyami Pineda

Duco Vierhout

Rik van Steenvoorde

Timber v/d Berg 1e keer overleg over training 2

Marwa Maddah

Rik Franzen

Walter Seip

 

Maandag 18.00-19.00

Kilian Mulder

Sanne Aretz

Daan Leupen

Thijs van Hulst

Corne Horstman

Max van Stenis

Malik Hannachi

Mels Kromjongh

 

Maandag 19.00-20.00

Sheila Polling

Maria Noordhuis-Sugiharto

Raymond van Bennekom

Aniek Huising

Nienke Wibbelink

Marike Vast

Dineke Stienstra

Bram Verburg

 

Maandag 20.00-21.00 - 1e keer grote groep op 3 banen daarna overleg vervolg

Jennifer Niclaas

Ellis van Spijker

Barend Kuijkhoven

Iris Simon

Marlies Blaauw

Agnes de Vries

Jerre Halma

Erwin Maas

Erik van Klinken

Mathijs van Langelaar

Robert Brouwer

 

Dinsdag 15.00-15.30

Toon v/h Reve

Wilma Wervelman

 

Dinsdag 16.00-17.00

Annais van Vught

Mees Breedveld

Puck Breedveld

Jasmijn van Vught

 

Dinsdag 17.00-18.00

Franciska Lentelink

Roos Dijkstra

Pleun Riksten

Sanne Aretz

Rick Kienecker

Marjolijn van Bennekom

Esther Noppers

 

Dinsdag 18.00-19.00

Chris Wibbelink

Jorn van Sisseren

Stijn Lethmaat

Indy Boss

Ymke Hettinga

Karsten Hoving

Mika Boss

Lennart Mulder

 

Dinsdag 19.00-20.00

Anqelique Scholtens

Cisca Tjalsma

Jurjen Tjalsma

Annemarie de Boer

Barry Kooistra

Judith Stijnis

Jeanette Blaauw-Glas

 

Dinsdag 20.00-20.30

Johan/Marjolein Schurer

 

Dinsdag 20.30-21.00

 

Dinsdag 21.00-22.00

Bas van Sluis

Harry Post

Ronald Leraar

Cees van Eeden

 

Woensdag 13.00-13.30

Darren Smid

 

Woensdag 13.30-14.30

Tijn Hemmes

Mure Kromjong

Finn Stijnis

Lois Charmes

Herve Schut

Annabel en Jasmijn - 1e training even overleg over 2e training

 

Woensdag 14.30-15.30

Marjolein Bennekom

Sebastiaan Korte

Ilse Hermelink

Meike Braker

 

Woensdag 15.30-16.30

Florian van Hulst

Ingmar Mulder

Bart van Bennekom

Daan Leupen

Tijn de Vos

Mels Kromjongh

 

Woensdag 16.30-17.30

Youri Snippe

Jura de Vries

Esther Noppers

Dieuwertje Schoenmakers

Justin Uum

Emily Polling

 

Woensdag 17.30-18.30

Michiel Kootstra

Ivo Cosijnse

Jim van Ijcken

Sophie de Roode

Bodil Kamps

Mats Kromjongh

 

Woensdag 18.30-19.30

Rolstoeltennis

 

Woensdag 19.45-20.30

G-tennis

 

Woensdag 20.30-21.30

Mark Meerdink

Johan Hofstra

Ruud Franzen

Mark Jones

JW Koelewijn

Marc Kruiskamp

 

Donderdag 16.00-17.00

Gijs Riemersma

Robin Aanholt

Antoni Hoven

Jitske Hettinga

Carlijn Mayenburg

Annemijn Hofstra

Thomas Herwig

Roelof Jan Noppers

Kees de Vink

Jaron Bosch

 

Donderdag 17.00-18.00

Stijn Veling

Dave Groot Tjooitink

Olaf Nijsse

Sem Leupen

Darren Smid

Max Nijsse

 

Donderdag 18.00-19.00

Mats Kromjongh

Bodil Kamps

Sophie de Roode

Tymon Schaap

Marco Lemmenga

 

Donderdag 19.00-20.00

Annelies Veenstra

Mirjam v/d Woude

Mireille Kloeze

Gijs

 

Donderdag 20.30-21.00

Renee Schoenmakers

Ronald Bosch

 

Donderdag 20.30-21.30

Goos Knol

HJ Hoving

Martin Dubbeling

Saskia Spijkerman

 

Vrijdag 13.30-14.00

Olivier Veling

 

Vrijdag 14.00-14.30

Kees de Vink

 

Vrijdag 14.30-15.30

Luna Pineda

Laina Doygun

Sara Haak

Emely Hemmes

 

Vrijdag 15.30-16.30

Thibo Weusten

Jelmar Weusten

Tycho Uum

Wessel Blauw

Rick Franzen

Tijn Hemmes

Herve Schut

Timber v/d Berg

 

Vrijdag 16.30-17.30

Isolde Hogeman

Anne van Ewijk

Wouke Schoenmakers

Silke de Jong

Jenna Doygun

Jiske Hettinga

Carlijn Maijenburg

 

Vrijdag 17.30-18.30

Pepijn Spiegelaar

Kevin Groot Tjooitink

Justin Uum

Sanne Aretz

Mels Kromjongh

Youri Snippe

 

Vrijdag 18.30-19.30

Peter Lamfers

Lennart Mulder

Mels Kromjongh

Nina vd Woude

Nea Hommes

David Dijkman

Darren Smid

 

Vrijdag 19.30-20.30

Eline Mulder

Arris Craig

Kieran Post

Robin Barels

Stan Schattevoet

Niels Schattevoet

 

Voorlopige indeling zomerperiode april – oktober

Vragen over de indeling graag via mail naar [email protected] of via app 06-48461256

Met vriendelijke groeten, Jack Liewes

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0592-314520

ATV de Hertenkamp

Hertenkamp 9
9401 HL Assen
Nederland