U bent hier: Home → Tennisles → Winterindeling tennislessen

Winterindeling tennislessen

Trainingsindeling winter 2017-2018

de trainingen starten maandag 9 oktober

 

Maandag 15.00-16.00

Maya Zanferrari

Silvano Tuinman

Walter Seip

Abel Verton

Anne de Vries

Lotte de Vries

 

Maandag 16.00-17.00

Berjan Noorman

Bas Mellens

Mure Kromjongh

Julian Woldhuis

Annabelle de Haan

Jasmijn Holierook

Tobias Lijster

Tijn Hemmes

 

Maandag 17.00-18.00

Gijs Molijn

Dyami Pineda

Duco Vierhout

Rik v Steenvoorde

Kees de Vink

Marwa Maddah

Cherien Chandra Noordhuis

 

Maandag 18.00-19.00

Kilian Mulder

Sanne Aretz

Daan Leupen

Thijs van Hulst

Corne Horstman

Max v Stenis

Malik Hannachi

Mels Kromjongh

 

Maandag 19.00-20.00

Sheila Polling

Maria Noordhuis-Sugiharto

Annemarie de Boer

Judith Stijnis

Raymond v Bennekom

Aniek Huising

Nienke Wibbelink

Julian Schooljan

 

Maandag 20.00-21.00

Groepje Saskia

 

Maandag 21.00-22.00

Jennifer Niclaas

Ellis van Spijker

Barend Kuijkhoven

Iris Simon

Marlies Blaauw

Agnes de Vries

Jerre Halma

Erwin Maas

 

Dinsdag 16.00-17.00

Roos Dijkstra

Julia Swijghuizen

Rutger Kip

Pleun Riksten

Sanne Aretz

Justin Uum

 

Dinsdag 17.00-18.00

Franciska Lentelink

Indy Oosterhagen

Esther Noppers

Yura de Vries

Jiske Hettinga

Carlijn Maijenburg

 

Dinsdag 18.00-19.00

Chris Wibbelink

Jorn van Sisseren

Stijn Lethmaat

Servais Schut

Karsten Hoving

Mika Boss

Lennart Mulder

 

Dinsdag 19.00-20.00

Anqelique Scholtens

Cisca Tjalsma

Jurjen Tjalsma

Celia Beekmans

Barry Kooistra

Linda Kort

Milou Zwikker

 

Dinsdag 20.00-20.30

Johan/Marjolein Schurer

 

Dinsdag 20.30-21.30

Bert v Loon

Johannes Breedveld

GJ Krabbendam

Bas v Sluis

 

Woensdag 13.30-14.30

Annemijn Hofstra

Tijn Hemmes

Mure Kromjong

Finn Stijnis

Lois Charmes

Kees de Vink

 

Woensdag 14.30-15.30

Marjolein Bennekom

Sebastiaan Korte

Herve Schut

Ilse Hermelink

Meike Braker

Dieuwertje Schoenmakers

Jitske Hettinga

 

Woensdag 15.30-16.30

Florian van Hulst

Ingmar Mulder

Jonthan Hannessen

Bart v Bennekom

Joost Riemersma

Daan Leupen

Tijn de Vos

Mels Kromjongh

 

Woensdag 16.30-17.30

Youri Snippe

Jura de Vries

Esther Noppers

Francisca Lentelink

Justin Uum

Emily Polling

 

Woensdag 17.30-18.30

Michiel Kootstra

Thomas Ruiters

Jim van Ijcken

Sophie 

Bodil Kamps

Mats Kromjongh

Erik Strijk

 

Woensdag 18.30-19.30

Rolstoeltennis

 

Woensdag 19.30-20.15

G-tennis

 

Woensdag 20.15-21.15

Groepje Mark Meerdink

 

Donderdag 16.00-17.00

Tymon Schaap

Gijs Riemersma

Robin Aanholt

Antoni Hoven

Jitske Hettinga

Carlijn Mayenburg

 

 

Donderdag17.00-18.00

Stijn Veling

Dave Groot Tjooitink

Olaf Nijsse

Sem Leupen

Max Nijsse

 

Donderdag 18.00-19.00

Mats Kromjongh

Bodil Kamps

 

Donderdag 19.00-20.00

Annelies Veenstra

Mirjam vd Woude

Mireille Kloeze

 

Donderdag 20.30-21.30

Goos Knol

HJ Hoving

Martin Dubbeling

Saskia Spijkerman

 

Vrijdag 14.00-15.00

Nina

Nena

Luna Pineda

Laina Doygun

Jinte de Jong

 

Vrijdag 15.00-16.00

Thibo Weusten

Jelmar Weusten

Tycho

Wessel Blauw

Rick Franzen

 

Vrijdag 16.00-17.00

Isolde Hogeman

Anne van Ewijk

Jitske Hettinga

Wouke Schoenmakers

Silke de Jong

Jenna Doygun

Jiske Hettinga

Carlijn Maijenburg

 

Vrijdag 17.00-18.00

Pleun Riksten

Ymke Hettinga

Julia Swijghuizen

Pepijn Spiegelaar

Tijn de Vos

Kevin Groot Tjooitink

Justin Uum

Rick Kienecker

 

Vrijdag 18.00-19.00

Peter Lamfers

Ymke Hettinga

Mels Kromjongh

Nina vd Woude

Nea Hommes

David Dijkman

 

Vrijdag 19.00-20.00

Eline Mulder

Arris Craig

Kieran Post

Robin Barels

Stan Schattevoet

Niels Schattevoet

Zoek in site:
Loginstatus:
Kalender:
« November 2017 »
M D W D V Z Z
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
125-jarig bestaan
Lustrumkrant
Festiviteiten
Nieuws
Nieuwsarchief
Evenementenkalender
Evenementenoverzicht
Notulen ALV
Aanmeldingsformulier
Proeflidmaatschap
Statuten en huishoudelijk reglement
Bestuur
Commissies
TruiTrui
Tarieven & contributie
Bardiensten
Nieuwe leden
Toss
Trui Trui
Voorjaarscompetitie
Algemene informatie
Najaarscompetitie
Wintercompetitie
Jeugdladder
Competitie 2018
Inschrijfformulier competitie 2018
Advies voor ouders
NK G-tennis
G-tennis bij ons
Wat is G-tennis?
Ontstaan G-tennis
Wat is Tenniskids?
Programma & Competitie
Fotoalbums
Training
Lesreglementen
Winterindeling tennislessen
Contact & lokatie
Park & clubhuis
Geschiedenis
ProVision en gravelbanen
Roken & alcohol
Onze sponsors en adverteerders
Sponsormogelijkheden
Adverteren in clubblad
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...