U bent hier: Home → Tennisles → Winterindeling tennislessen

Winterindeling tennislessen

Trainingsindeling Winter 2016/2017

De trainingen starten maandag 10 oktober

 

15.00-15.30 easy tennis 4/5/6 jarigen

maandag 16.00-17.00

Kilian Mulder

Sanne Aretz

Vincent Hau

Max Nijsse

Daan Leupen

Thijs van Hulst

 

maandag 17.00-18.00

Michiel Kootstra

Rosan Ottens

Nea Hommes

Nina Vd Woude

Jesper Schilte

 

maandag 18.00-19.00

Joris Kloezen

Nienke Wibbelink

Arthur van Smoorenburg

Gwenn Extra

Aniek Huizing

Servais Schut

 

maandag 19.30-20.30

Jennifer Niclaas

Ellis van Spijker

Geralda Extra

Barend Kuijkhoven

Arjan Veening

Robert Brouwer

Erik van Klinken

Jerre Halma

 

maandag 20.30-21.30

Saskia Spijkerman 

Marga Palsma

Annemiek Even

 

dinsdag 16.00-17.00

Roos Dijkstra

Julia Swijghuizen

Rutger Kip

Florian van Hulst

Pleun Riksten

Tim Koops

Tymon Schaap

 

dinsdag 17.00-18.00

Chris Wibbelink

Jorn van Sisseren

Stijn Lethmaat

Ruben Pap

Servais Schut

Erik Srijk

 

dinsdag 18.00-19.00

Alec Ruiters

Gijs Bosch

Eline Mulder

Kieran Post

 

dinsdag 19.00-20.00 

Anqelique Scholtens

Lucien Busser

Cisca Tjalsma

Jurjen Tjalsma

Amanda

Evelien

 

dinsdag 21.00-21.30

Johan/Marjolein Schurer

 

woensdag 13.30-14.30

Isolde Hogeman

Yoice Koops

Annemijn Hofstra

Nora Hogeman

Jenna Doygun

 

woensdag 14.30-15.30

Astley 

Marjolein Bennekom

Sebastiaan Korte

Herve Schut

Ilse Hermelink

Marit Kootstra

Tessa Bos

Anne Fleur van Loon

Dieuwertje Schoenmakers

 

woensdag 15.30-16.30

Casper Wittenberg

Rick Kienecker

Florian van Hulst

Ingmar Mulder

Thimar Tattje

Tijn de Vos

 

Woensdag 16.30-17.30

Youri Snippe

Jura de Vries

Esther Blaauw

Francisca Lentelink

Justin Uum

 

woensdag 17.30-18.30

Michiel Kootstra

Jeroen Rademaker

Jesper Schilte

Thomas Ruiters

Kenan Kojic

Hendrik de Bruin

Alex Hau

 

woensdag 18.30-19.30

Arris Craig

Kieran Post

Robin Barels

Pim Gols

Eline Mulder

 

woensdag 19.30-20.15

G-tennis

 

donderdag 16.00-17.00

Tymon Schaap

Killian Mulder

Rutger Kip

Tim Koops 

Corne Horstman

Max van Stenis

 

donderdag17.00-18.00

Stijn Veling

Dave Groot Tjooitink

Olaf Nijsse

 

donderdag 18.00-19.00

Mirte Post

Darren Smid

Indy Bos

Mels Kromjongh

Ymke Hettinga

Servais Schut

 

donderdag 19.00-20.00

Annelies Veenstra

Mirjam vd Woude

 

donderdag 20.00-21.00

 

donderdag 20.30-21.30

Groep Goos

 

Vrijdag 14.00-15.00

Chaya Chamon

Anne van Ewijk

Jitske Hettinga

Wouke Schoenmakers

 

vrijdag 15.00-16.00

Robin Anholts

Kees de Vink

Marissa Wijbrands

Rik Franzen

Antoni Hoven

Caightlyn Hau

Gijs Riemersma

 

vrijdag 16.00-17.00

Roos Dijkstra

Pleun Riksten 

Ymke Hettinga

Mirza Ubels

Julia Swijghuizen

Pepijn Spiegelaar

Tijn de Vos

Kevin Groot Tjooitink

 

vrijdag 17.00-18.00

Lennart Mulder

Peter Lamfers

Erik Strijck

Mirte Post

Darren Smid

Indy Boss

Ymke Hettinga

Mels Kromjongh

 

vrijdag 18.00-19.00

Eline Mulder

Arris Craig 

Kieran Post

Robin Barels

 

Vrijdag 19.00-20.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoek in site:
Loginstatus:
Kalender:
« Maart 2017 »
M D W D V Z Z
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
125-jarig bestaan
Festiviteiten
Nieuws
Nieuwsarchief
Evenementenkalender
Evenementenoverzicht
Notulen ALV 28 nov 2016
Aanmeldingsformulier
Proeflidmaatschap
Statuten en huishoudelijk reglement
Bestuur
Commissies
TruiTrui
Tarieven & contributie
Bardiensten
Nieuwe leden
Toss
Trui Trui
Voorjaarscompetitie
Algemene informatie
Wintercompetitie
Jeugdladder
Competitie 2017
Inschrijven competitie 2017
Advies voor ouders
G-tennis
Wat is Tenniskids?
Het programma
Wedstrijdaanbod
Fotoalbums
Training
Lesreglementen
Winterindeling tennislessen
Contact & lokatie
Park & clubhuis
Geschiedenis
ProVisionbanen
Roken & alcohol
Onze sponsors en adverteerders
Sponsormogelijkheden
Adverteren in clubblad
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...