Training

 

De trainingen worden gegeven door Tennisorganisatie Jack Liewes. De lessen en trainingen worden gegeven door Jack en, indien nodig, andere trainers van de tennisorganisatie. Voor meer informatie: 06-48461256.

Alléén leden van ATV De Hertenkamp kunnen aan lessen en trainingen deelnemen. U kunt lid worden door het aanmeldingsformulier onder Vereniging in te vullen.

Ook is het mogelijk om als bedrijf, bijvoorbeeld in het kader van een personeelsbijeenkomst, een dag of dagdeel een clinic te organiseren. Onder Sponsors kunt u hierover meer informatie vinden.

Jack Liewes

 

Hieronder de trainingsindeling winter 2017-2018 (trainingen gestart op maandag 9 oktober 2017).

Maandag 15.00-16.00
Maya Zanferrari
Silvano Tuinman
Walter Seip
Abel Verton
Anne de Vries
Lotte de Vries

Maandag 16.00-17.00
Berjan Noorman
Bas Mellens
Mure Kromjongh
Julian Woldhuis
Annabelle de Haan
Jasmijn Holierook
Tobias Lijster
Tijn Hemmes

Maandag 17.00-18.00
Gijs Molijn
Dyami Pineda
Duco Vierhout
Rik v Steenvoorde
Kees de Vink
Marwa Maddah
Cherien Chandra Noordhuis

Maandag 18.00-19.00
Kilian Mulder
Sanne Aretz
Daan Leupen
Thijs van Hulst
Corne Horstman
Max v Stenis
Malik Hannachi
Mels Kromjongh

Maandag 19.00-20.00
Sheila Polling
Maria Noordhuis-Sugiharto
Annemarie de Boer
Judith Stijnis
Raymond v Bennekom
Aniek Huising
Nienke Wibbelink
Julian Schooljan

Maandag 20.00-21.00
Groepje Saskia

Maandag 21.00-22.00
Jennifer Niclaas
Ellis van Spijker
Barend Kuijkhoven
Iris Simon
Marlies Blaauw
Agnes de Vries
Jerre Halma
Erwin Maas

Dinsdag 16.00-17.00
Roos Dijkstra
Julia Swijghuizen
Rutger Kip
Pleun Riksten
Sanne Aretz
Justin Uum

Dinsdag 17.00-18.00
Franciska Lentelink
Indy Oosterhagen
Esther Noppers
Yura de Vries
Jiske Hettinga
Carlijn Maijenburg

Dinsdag 18.00-19.00
Chris Wibbelink
Jorn van Sisseren
Stijn Lethmaat
Servais Schut
Karsten Hoving
Mika Boss
Lennart Mulder

Dinsdag 19.00-20.00
Anqelique Scholtens
Cisca Tjalsma
Jurjen Tjalsma
Celia Beekmans
Barry Kooistra
Linda Kort
Milou Zwikker

Dinsdag 20.00-20.30
Johan/Marjolein Schurer

Dinsdag 20.30-21.30
Bert v Loon
Johannes Breedveld
GJ Krabbendam
Bas van Sluis

Woensdag 13.30-14.30
Annemijn Hofstra
Tijn Hemmes
Mure Kromjong
Finn Stijnis
Lois Charmes
Kees de Vink

Woensdag 14.30-15.30
Marjolein Bennekom
Sebastiaan Korte
Herve Schut
Ilse Hermelink
Meike Braker
Dieuwertje Schoenmakers
Jitske Hettinga

Woensdag 15.30-16.30
Florian van Hulst
Ingmar Mulder
Jonthan Hannessen
Bart v Bennekom
Joost Riemersma
Daan Leupen
Tijn de Vos
Mels Kromjongh

Woensdag 16.30-17.30
Youri Snippe
Jura de Vries
Esther Noppers
Francisca Lentelink
Justin Uum
Emily Polling

Woensdag 17.30-18.30
Michiel Kootstra
Thomas Ruiters
Jim van Ijcken
Sophie
Bodil Kamps
Mats Kromjongh
Erik Strijk

Woensdag 18.30-19.30
Rolstoeltennis

Woensdag 19.30-20.15
G-tennis

Woensdag 20.15-21.15
Groepje Mark Meerdink

Donderdag 16.00-17.00
Tymon Schaap
Gijs Riemersma
Robin Aanholt
Antoni Hoven
Jitske Hettinga
Carlijn Mayenburg

Donderdag17.00-18.00
Stijn Veling
Dave Groot Tjooitink
Olaf Nijsse
Sem Leupen
Max Nijsse

Donderdag 18.00-19.00
Mats Kromjongh
Bodil Kamps

Donderdag 19.00-20.00
Annelies Veenstra
Mirjam vd Woude
Mireille Kloeze

Donderdag 20.30-21.30
Goos Knol
HJ Hoving
Martin Dubbeling
Saskia Spijkerman

Vrijdag 14.00-15.00
Nina
Nena
Luna Pineda
Laina Doygun
Jinte de Jong

Vrijdag 15.00-16.00
Thibo Weusten
Jelmar Weusten
Tycho
Wessel Blauw
Rick Franzen

Vrijdag 16.00-17.00
Isolde Hogeman
Anne van Ewijk
Jitske Hettinga
Wouke Schoenmakers
Silke de Jong
Jenna Doygun
Jiske Hettinga
Carlijn Maijenburg

Vrijdag 17.00-18.00
Pleun Riksten
Ymke Hettinga
Julia Swijghuizen
Pepijn Spiegelaar
Tijn de Vos
Kevin Groot Tjooitink
Justin Uum
Rick Kienecker

Vrijdag 18.00-19.00
Peter Lamfers
Ymke Hettinga
Mels Kromjongh
Nina vd Woude
Nea Hommes
David Dijkman

Vrijdag 19.00-20.00
Eline Mulde
Arris Craig
Kieran Post
Robin Barels
Stan Schattevoet
Niels Schattevoet

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0592-314520

ATV de Hertenkamp

Hertenkamp 9
9401 HL Assen
Nederland