Organisatiestructuur en commissies ATV de Hertenkamp

Commissie Leden (specialisaties mogelijk) Vanuit bestuur: eerste aanspreekpunt
     

Bestuur :

(moet statutair tenminste uit 5 personen bestaan)

[email protected]
[email protected]
[email protected]

  • Michel Berends (voorzitter)
  • Rolanda Vos (secretaris)
  • Goos Knol (penningmeester)
  • Johan Hofstra (parkcie)
  • Tamara Jansen (padelcie)
  • Vacature voor 1 algemeen
    bestuurslid en 1 of 2 jeugdleden

(Het bestuur laat zich incidenteel bijstaan door adviseurs, afhankelijk van het onderwerp. Paul van Dijk is algemeen strategisch adviseur en Walter Lindenhovius is dat voor onderhoud vastgoed)

 

Commissie 1:  
Ledencommissie (incl. werving en behoud, G-tennis en rolstoeltennis, AZC en Oldstars)


[email protected]

  • Geralda Extra (coördinator)
  • Jan Ayolt Strijk
  • Eddie Hiemink (G-tennis) en Bonnie
    Carabain
  • Fred vd Sluijs (Oldstars)
  • Roel Buursma (AZC)

Geralda

 

Commissie 2:  
Competitie, prestatief,
toernooien/evenementen, recreatief en technische commissie i.o.

Padel

 

 

 

  • Jan Willem Koelewijn
  • Toon van het Reve (ook padel)
  • Arjen Anneveldt (ook padel)
  • Mark Snepvangers (banenplan)
  • Wim Hammer
  • Bas Polling
  • Remmelt Bosklopper en Maurits
    Post (trainers Future)

 

Tamara

Commissie 3:
Jeugd commissie
[email protected]

  • Dorien van den Berg
  • Francine Vierhout Baard
  • Alie Koopmans
  • Bianca Noppers
  • Timber van den Berg en Sam Manukilej (jeugdleden)

Johan

Commissie 4:
Sponsor cie, communicatie en Website

 

  • Wim Hammer coördinator sponsorcie
  • Onno van der Wal (Trui Trui en huisfotograaf)
  • Willem Färber (website)
  • Mark Snepvangers (website)

Michel

 

Tamara

Commissie 5:

Clubhuis cie: 
Gezonde sportkantine, inkoop, schoonmaak en bardiensten
[email protected]

 

  • Toon van het Reve
  • Wilma Wervelman (bar/weekdienst
    planning)
  • Rob Onck 
  • Vacature (coördinatie keuken)

Rolanda

Commissie 6:
parkcommissie
[email protected]

  • Ton Otto, Tom Lampe, Roelof Popken, vacature
  • Gerhard Lammers (groundsman)
  • Enkele leden op afroep

         Johan

Commissie 7:
Kascommissie

  • Cas van der Graaf en Martin
    Dubbeling

Goos

Commissie 8:
Duurzaamheid/LED

  • Gert-Jan Krabbendam (coördinator), Paul van Dijk, Rob Onck, Toon van het Reve, Willem Färber, Gerk Hogerhuis

Johan

Werkgroep Archief

 

  • Mera Westra van Holthe, Anja Schenk, Mans Radix

Michel en Geralda

Vertrouwenspersonen (volgens protocol fair play)

  • Dientje Bodenstaff en Annemiek Even

Michel

Opmerkingen:

  • van commissies wordt verwacht dat ze werken aan de hand van een beknopt plan
  • projectgroepen hebben een projectplan. Verder zijn er projectgroepen ad hoc zoals nieuwe banen 7, 8 en 9
  • Future tennis en padel, de hoofdtrainer, is op afroep beschikbaar voor beleidsoverleg.